Commencement Line Up

Student Line-Up:
Last Name First Name Gym Row
Abdulrahman Sultan South 21
Achterberg Amy South 17
Adams Monica North 12
Adegbuji Ralph South 13
Aguilar Justin North 12
Alhamra Rashed South 13
Ambrose Tina North 12
Andersen William North 12
Anderson Aaron North 18
Andrada Nathan South 19
Andrews Gina North 12
Aragon Ariel North 12
Archuleta Christina North 6
Arnett Rae North 14
Arrieta Alberto North 6
Ayers Cassandra North 12
Bai Bin North 12
Bailey Daniel South 21
Bailey William South 15
Baldwin Morgan North 12
Banuelos Paola North 12
Barnes Bryan North 2
Barnwell-Grayson Anne-Battiste North 4
Barron Lindsey North 12
Bassham Aubrey South 11
Bates Brittley South 15
Bauer Megan South 3
Bell Cody South 11
Bennett Lauren North 2
Beyhan Randee North 14
Black Kendra South 21
Blevins Casey South 3
Blocker Cody South 11
Blue Brionna South 11
Braddock Amy South 11
Brady Shay North 18
Brazeal Licia South 17
Briggs Alicia North 4
Brinkley Christing North 6
Briseno Maria North 18
Brockert Emily South 11
Brooks Cassandra South 1
Broom Jeffrey South 19
Bryan Isaac South 17
Buchanan Brittany South 21
Bufkin Holly South 15
Bunch Sarah South 15
Butler Brittney North 2
Butler Michel South 11
Calbert Adriana South 5
Calder Justin South 11
Cardon Noel North 18
Cardona Kristopher North 2
Carroll Shannon South 11
Carter Shannon North 4
Casaus Linda South 11
Castillo Daniel North 18
Castro Angel South 3
Ceballos Yesenia South 5
Cervantes Hilary North 4
Cervantes Marcela South 11
Cervantez Delina North 12
Chandarana Jaymini North 6
Chavez Ashley South 5
Chavez Brian South 15
Chavez Ciera South 11
Chavez Lawrence South 17
Chen Muzhi South 21
Cheng Youyou North 14
Chino Elisa South 11
Cholewa Madeline South 11
Christensen Desirea South 21
Close Erica South 3
Colacchio Steven South 19
Collier Hagar North 4
Collings Eric South 21
Contreras Oscar South 3
Cook Lauren South 15
Cook Stephanie South 17
Cooper Blake South 11
Cordova Julian North 14
Cordova-Montalvo Michelle South 3
Couch Hayley North 18
Cox Rozalyn South 11
Crockett Judy North 4
Cruz-Nirakes Christian North 2
Cui Peng South 21
Dale Sarah South 11
D'Arezzo Sarah South 17
Daugherty April South 11
Davis Devone South 17
Davis Lauren North 2
Deaton Rachel North 6
Do Lilly North 2
Doerty Karen South 17
Donahue Shane South 11
Donati Franko South 19
Dortch Felicia South 19
Drainville Rachel North 2
Drake Lane South 21
Drake William South 21
Duval Morgan South 11
Dzhikova Eliana North 14
Eden Jessica South 21
Edwards Hillary North 4
Emms Samantha North 10
Ennis Stacey North 2
Esalio Ashley North 10
Estrello Valeria North 14
Euler Amanda North 2
Evans Shannon South 1
Evelo Desarie South 21
Ewers Britney South 17
Fajardo Adam South 19
Fan Bole South 21
Farrell Brissa South 1
Ferguson Andrew North 14
Field Jessica South 17
Fields Christy South 17
Figueroa Claudia North 10
Fiola Nicole South 3
Fiorino Jessica North 10
Fioritti Tessa North 10
Fitzgerald Cassandra North 2
Flores Ricky North 10
Floyd Jared South 1
Forkel Ryan South 21
Fort Zachary South 21
Foster Morgan North 10
Foust Ciara South 1
Fox Jonathan South 13
Franco Melissa North 6
Fuahala Saufeni North 18
Fuller Natali North 16
Garcia Bebe North 10
Garcia Kristen North 14
Gardiner Rebekka South 1
Geng Junnan North 10
Gilmore Debbie South 19
Golding Randy South 3
Gomez Monica South 17
Gomez Philip North 14
Gomez Rawlin North 10
Gonzales Angel North 14
Gonzales Craig North 6
Gonzales Darla North 6
Gonzalez Omar North 12
Gordon Gillian South 21
Graff Sara North 10
Graham Stanley South 13
Guigon Rebeca South 17
Guthals Ean South 15
Gutierrez Juan North 10
Gutierrez Yselda North 10
Hailer William North 10
Hamilton Anthony North 10
Hamilton Katherine North 10
Harper Rosa North 16
Hawes Corinthiann North 10
Haynes Kirkpatrick South 13
Hedrick Samuel North 16
Henderson Shamprea North 10
Hendle Lisa North 6
Hendrickson Jenna North 20
Henry Philip North 14
Hewett Mary South 3
Hinte Christina South 1
Hochmuth Shannon North 20
Hoisington Ashley North 6
Holdman Steven North 4
Honorato Alyssa South 1
Hopper Erica South 15
Hoskins Alessandra South 15
Howard John North 10
Howard Michelle South 5
Howe Hadley South 19
Hudson Sharon North 6
Huizenga Jamie South 3
Hutchinson Kaitlin South 9
Ingalls Deborah North 4
Jackson Arvin North 18
Jackson Elizabeth South 9
Jasso Amanda South 17
Jauregui Anna North 16
Jay Melissa South 5
Jian Ning North 14
Jimenez Fermin South 9
Jimenez Karina South 9
Jin Rang North 20
Johnson Alisia North 4
Johnson Deonte South 9
Johnson Jaye South 9
Johnson Kelsey South 9
Johnson Tara North 16
Jones Brandon North 16
Jose Loucretia South 9
Karna Anne North 6
Keith J.T. North 14
Kern Jessica South 17
Kesmarki Kyle South 9
King Kristian North 12
Kingston Lesley South 5
Kirk Trisha South 19
Koeltzow Cassandra South 9
Kohls Anna South 1
Kump Julie South 9
Kyper Alyssa South 9
Laird Amanda South 3
Landaverde Juana South 5
Lantz Kyle South 9
Largey Andrea South 3
Lawrence Rashan South 9
LeDoux Bernadette North 4
Lee Mi Jeong North 4
Legah Samantha South 21
Lewis Marthella South 3
Lewis Stephen South 13
Li Congyang South 5
Li Shuting North 20
Libby Megan North 18
Lingle-Mullen Krista South 9
Lister Andrea South 9
Little Elisa-Mae South 9
Liu Menghan North 20
Liu Shangchen South 1
Long Christian North 18
Longboham Julia North 20
Lopez Laritza South 9
Lossing Wendy North 6
Love Rafael North 16
Lowe Cassidy South 5
Lucero BreeAnna South 9
Lucero Ryan South 13
Lueras Patrick South 9
Luo Xueer South 15
Lutnesky Kimberly North 2
Maestas Jaylyn South 3
Marquez Rebeca North 16
Marrone Christopher North 18
Marrs Cassandra South 1
Marshall Jimmie South 3
Marshall Lorissa North 4
Martin Mary South 5
Martine Lionel North 18
Martinez Arlene North 20
Martinez Danielle South 9
Martinez Lisa North 8
Mathews Jeffrey North 8
Mayes Paula Jo South 3
McCorkle Stephanie South 21
McCoy Timothy South 15
McDonald Shativa South 5
McFarland Gregory North 14
McKenna Candice North 8
McKinney Jessica North 8
Meadows Emily North 4
Medlin Breely North 20
Medlin Logan North 18
Mello Bethany North 14
Mendez Joe Angel North 8
Mendoza John North 18
Michael Donovan North 12
Miles Tyre North 8
Miller Sophie North 2
Mills Stefan North 8
Mills Tegan North 8
Mojica Nadia North 8
Moller Christopher North 8
Montano Dylan North 8
Montiel Matthew North 14
Morales Marisela North 10
Mori Anthony North 14
Morrison Alesia North 20
Morrison Susan South 5
Mowrer Angela North 8
Munz-Raper Kurt North 14
Murray Scott South 13
Nágera Tamara North 8
Narvaez Elisa North 8
Nave Nicky North 18
Nevada Robert South 1
Nores Robert South 13
Olivas Kristine-May North 8
Oliver Lindsay North 18
Ollom Tamra North 20
Onod Paul South 19
Ortega Regan South 1
Osburn Brandi South 19
Otero Dylan North 8
Pacheco Audrey South 1
Pacheco Victor North 8
Palmer David South 13
Patel Jeshal North 8
Payton Courtney South 21
Paz Eric North 8
Pendleton Breanna North 20
Perrin Jaclyn South 19
Peterson Crysta North 8
Pickering Andrew North 2
Piekarski Courtney North 4
Pinocci Bryan North 14
Plair Randy North 2
Pointdexter Andrea South 1
Pollard Christopher South 15
Pollock William South 13
Poynor Matthew North 16
Prichard Breann North 8
Pruitt Kyla North 2
Qiang Yin North 20
Ramirez Magdalena South 21
Ramirez Michelle South 5
Ravan Alice South 15
Reid Francis North 12
Reid Justine North 18
Riedel Gary South 3
Rieff Monica South 5
Roberts Jessica North 18
Robison Kayti North 14
Rodriguez Jennie South 5
Romano Vincent South 15
Romero Jordan North 20
Romero Luis North 16
Romero Paul North 20
Romo Rafael North 18
Ruiz Guillermo South 7
Rush Ta'Neil North 20
Russ Kayla South 7
Russell Craig North 16
Saavedra Lynn South 5
Sain Savannah North 18
Salamanca Juan South 7
Salguero Marcus North 14
Samaniego Kristine North 2
Samdahl Matthew North 20
Samoei Isaiah North 20
Sanchez Cassandra North 16
Sanchez Maribel South 5
Sanchez-Mancha Crystal North 4
Sandefer Christen South 5
Sanders Jessica South 21
Sauser Vanessa South 5
Scarbrough Eamon South 13
Schaub Rachel South 7
Schipani Alexandra North 2
Schleyer Brendan South 7
Schmidt Kamarie South 15
Schneiderman Raena South 7
Schroeder Jessica North 2
Self Ashley North 20
Self Shawna North 20
Sena Desiree North 16
Serrano Brook South 7
Shaver Evan North 16
Sherman Gregory North 16
Shields Charles North 20
Sickles Kelly North 12
Silva Jennifer North 12
Sisneros Amanda South 21
Smith Desiree South 5
Smith Stephen South 13
Smithhisler James South 19
Snipes Sarah North 20
Snodgrass Richard South 7
Song Mingyuan South 19
Song Tianbo South 7
Sosa Omar North 16
Spitsberg Tena South 3
Stapp Calie South 1
Stewart Gina North 4
Stickland Michael South 13
Stone Mark South 7
Summers Katelynnd South 15
Sutton Dennis North 12
Tapia Sara North 16
Taylor Lance South 3
Templin Johari South 15
Terry Jacy South 13
Teston Zachary South 7
Theel DonnaJo South 3
Thomas Lacy South 15
Townsend Christian South 7
Traore Mohamed South 1
Treft Tad South 7
Trevizo Karla South 7
Trujillo Matthew South 7
Trujillo Natalie North 2
Tu Beidi South 13
Ulibarri Joseph South 15
Urban Juan North 16
Valdez Christopher South 19
Valdez-Kent Veronica North 4
Valentine Paige South 17
Vandewiele Hailey South 13
Velasquez Issac North 12
Vigil Melissa South 3
Villafuerte Jaime South 17
Voight Jennifer South 7
Volberding Tegan South 19
Wang Dingui South 15
Wang Ziliang South 7
Ward Cameron South 13
Washington Oshanna North 4
Watson Taylor South 17
Watson Thomas South 19
Welch Amanda North 16
Wenzel Andrea South 1
West Jacob North 16
Whiddon Kristen South 17
White Jasmin North 16
Whittington-Roberts Alicia South 1
Wier Rebekah South 7
Wiley Calie South 13
Wilford Taryn South 3
Wilkinson Andrew South 17
Williams Jamaal North 12
Williams Jerrid South 13
Willmon Thomas South 7
Wolf Lisa North 6
Wright Jacob North 6
Wu Tao South 19
Wyman Kimberly North 4
Xie Luqi North 4
Xiong Bo North 6
Xoing Xiaoting North 4
Yang Liyu South 19
Yee Christopher South 15
Zamora Robert South 13
Zarick Cory North 6
Zavala Cynthia North 6
Zhang Bo South 19
Zhao Chen North 6
Zhao Wenyi North 2
Zimmerman Emily South 1
Zwald Katherine North 6
Faculty and Staff Marching:
Accardi Joan South Row 5
Acheson-B Daniel North Row 1
Ahmadian Mo North Row 1
Allamehzad Hamid North Row 1
Andersen Gillian North Row 6
Anderson William North Row 2
Aragon Regina North Row 1
Avila Edward North Row 4
Balch-Lind Suzanne North Row 1
Barbee Michael South Row 7
Barlow Matthew North Row 4
Barr Jon South Row 10
Baysinger Richard North Row 11
Beck Anne South Row 10
Bell Matt  North Row 6
Bendik Melinda South Row 7
Best Shelly North Row 6
Birdsong Ronnie South Row 1
Birky Beth South Row 6
Bjornsson Nina North Row 3
Bogdanov Dusko South Row 6
Bougie Nicole North Row 6
Bratcher Adrienne North Row 4
Browder Dawn South Row 6
Brown Joan North Row 7
Brown Thomas North Row 1
Broz Charles South Row 6
Bucknell Laura North Row 7
Bundy Gene North Row 11
Burusnukul Patti North Row 9
Bustamante Miguel North Row 10
Caha Jeff South Row 7
Caldwell Patrice South Row 1
Carter Gary South Row 7
Carter Stott South Row 7
Cho Youngkoo North Row 1
Chumbley Steven South Row 6
Coach South Row 9
Coach South Row 9
Coach South Row 9
Coach South Row 9
Coach South Row 9
Coach South Row 9
Cole Diane South Row 11
Constantop James North Row 1
Contreras J. Vitelio North Row 3
Cooper William North Row 4
Copple Karen North Row 4
Corbin Deborah North Row 10
Cordova Fred North Row 2
Cradock Kenwyn North Row 3
Cramp Susan North Row 11
Dal Porto Mark South Row 9
Daughrity Mary South Row 4
Davis Rebecca South Row 2
Dawson Laura South Row 6
Deal David South Row 11
Dobson Patti South Row 11
Donalson Kathleen South Row 2
Dozier Cherylann South Row 6
Duwe Samuel North Row 4
Dykes-Harr Lisa South Row 2
Elder Donald North Row 2
Elliott Robert North Row 4
Vic’s Roommate South Row 1
Erf Greg South Row 10
Ervin Terry North Row 9
Erwin Carol South Row 3
Everhart Jerry South Row 4
Finley James North Row 3
Gaedke Bill South Row 8
Gamarra Roberto North Row 10
Gandonou Jean-Marc North Row 10
Garrett Alan South Row 4
Gatchet Amanda South Row 2
Gatchet Roger South Row 11
Gelbwasser Kimberly South Row 12
Gies Gerald North Row 2
Gill Leslie North Row 2
Gomez David South Row 8
Good Katherine South Row 4
Gore Kathy South Row 2
Grau Amy North Row 5
Greathouse Heidi North Row 11
Greene Frederick North Row 9
Greer Opal North Row 7
Haislett Judith South Row 1
Hamann Brad South Row 11
Harmon Jerry South Row 4
Hazelrigg Amy South Row 5
Helton Andrew South Row 8
Hemley David South Row 1
Hendershot Cheryll North Row 7
Hung Janet North Row 5
Hurtado de Romelia South Row 5
Jarman Kristi North Row 3
Jones Zach North Row 3
Jurado Gloria North Row 7
Kallus Mary South Row 5
Kiesbye Stefan North Row 5
Kilby David South Row 2
Kyle Valerie North Row 5
Larsen Susan North Row 12
Lassiter Lonzo South Row 12
Laubenthal Jennifer South Row 11
Lebsack Stephanie North Row 7
Liu Zhiming North Row 2
Luhman John North Row 9
Lutnesky Marvin South Row 4
Lynn Josh South Row 8
Maguire Trish North Row 10
Marasi Shelly North Row 10
Marden Kerriann South Row 3
Massey Yetta South Row 8
McCarty Racheal North Row 7
McDowell Andrea South Row 3
McKito Valerie North Row 5
Melby Stephen North Row 7
Million Phillip North Row 2
Mitchell Byron North Row 11
Montgomer John South Row 1
Moore D'Layna North Row 8
Morris Doug South Row 6
Muhlbauer Maureen South Row 10
Nazario Andy North Row 5
Neely  Renee South Row 1
Nelson Lawrence North Row 8
Painter Chad South Row 2
Palantone Barbara North Row 5
Parboteeah Veena South Row 1
Pasko Brian North Row 5
Paternoster Leslie North Row 3
Paulk Jason South Row 10
Paulk Kayla South Row 12
Peterson Nancy North Row 8
Piepkorn Gary North Row 8
Pittman Kathleen South Row 5
Pollock Darren South Row 3
Potters  Kimberly North Row 8
Poyer Sia South Row 8
Rivas Juan North Row 12
Rollinson Shirley North Row 6
Ryan Michael North Row 6
Santavicca Nicholas South Row 3
Saylor Patricia North Row 8
Scarbrough Janeice South Row 10
Schwartz Richard South Row 11
Self Elizabeth North Row 2
Senn Greg South Row 10
Sewell Dag North Row 8
Shaughnes Michael South Row 4
Short Shelly South Row 11
Singletary Carol North Row 8
Smith Darron South Row 5
Soukup Oliver South Row 8
Starr Chelsea North Row 6
Stockly Sue North Row 9
Stollar Elliott South Row 3
Stone Debra North Row 11
Streeter Dale North Row 3
Sumption Linda North Row 4
Turner Michael North Row 10
Varela Ann North Row 9
Varela Manuel South Row 3
Varnado Larry South Row 8
Viner Mark South Row 7
Waggoner Charles South Row 5
Wagner Kathleen South Row 7
Wall Sarah South Row 2
Wallace Konni North Row 11
Wells Esperanza North Row 12
Wells Robin South Row 5
Whicker Timothy South Row 7
Whitney Patricia South Row 4
Wickramasi Indika North Row 6
Wiegel Crista North Row 11
Wilkerson Dwayne North Row 9
Williams Mary Beth North Row 9
Wood Michele North Row 12
Wozencraft Jean South Row 10
Yan Juchao South Row 3
Yerende Eva South Row 9
Zhang Michael North Row 10